Veskimetsa 38 stock-office

   

Me veedame tööd tehes suure osa oma ärkveloleku aja. Tahaks seda teha meeldivas ja inspireerivas keskkonnas. Töökeskkond ei pea olema pelgalt valge betoonkarp, kus kiiresti oma töötunnid ära teha. Siin võiks olla ühendatud töötegemise võimalused, sotsialiseerimiseks vajalik keskkond, mõttepausideks, lõõgastumiseks ja ka liigutamiseks/treeninguteks vajalikud võimalused.

Veskimetsa 38 stock-office just seda kõike pakubki. Esimesel korrusel on erineva suurusega laopinnad kokku 800m2. Suurematel ladudel on tõstuksed ning sissepääsud nii väljast, kui seest. Lisaks on esimesel korrusel 60 minilao boxi. Vajadusel saab erinevaid ladusid ühendada. Teise korrusel on erineva suurusega kontoripinnad, kokku 600m2  ning suur terrassiala, kus saab värskes õhus lõõgastuda, sotsialiseeruda või hoopis päikesepaistel tööd teha.

Piirkond on ligipääsetav nii Haabersti, Mustamäe kui Kristiine/Kesklinna poolt. Kontorihoonest 200m kaugusel on Veskimetsa promenaad, kus jalutades töömõtteid maha raputada või trenni tehes just põnevaid ideid genereerida. Pimedas valgustatud promenaad viib ühelt poolt Stroomi randa ja teiselt poolt Tallinna Loomaaeda ning ka Nõmme/Harku terviseradadele. Võimalusi igale maitsele. Igal kontoril on oma kööginurk ja dushiruum. 

Töökeskkond võiks olla nagu Sinu teine kodu, kuhu on alati meeldiv tulla ja olla!

Kui Sul tekkis üüri või ostuhuvi, siis võta meiega julgelt ühendust ning jagame Sinuga rohkem infot.