Tehtud projektid

 

ENDLA 58

 

Endla 58 maja oli meie portfelli kõige esimene üürimaja, mis sai soetatud 2012 aastal. Eelmine omanik oli tüdinenud pidevatest probleemidest maja ning üürnikega, mis on paratamatud, kui kinnisvara hoolduse ja korrushoiuga ei ole tahtmist ning finantsilist võimekust tegeleda. Võtsime selle tibukollase majakese enda tiiva alla ning hakkasime vajalikke murekohti lahendama.

Loe edasi

 

KIBUVITSA 20

 

Kibuvitsa 20 oli meie teine üürimaja Kristiine piirkonnas, mis tuli meie juurde 2014 aastal. Olles saanud korraliku ja õpetliku kogemuse "Tallinna maja" renoveermisest miljööväärtuslikus piirkonnas, olime juba natuke julgemad, et võtta oma portfelli veel üks väga halvas tehnilises seisukorras olev üürimaja, et teha sellest  üks väärikas maja. 

Loe edasi

 

MEHAANIKA 5

   

Mehaanika 5 maja oli meie esimene suurte perekorteritega uusarendatud üürimaja. Selle maja lugu kulges üle kivide ja kändude 5 aastat. Ei sobinud erinevate arhitektide eskiisid Linnaplaneerimisametile ning ei sobinud meile erinevate arhitektide nägemused üürimajast. Aga kaua tehtud kaunikene ning 2017 ta lõpuks valmis ikkagi sai. 

Loe edasi

 

HÄLLI PÕIK 14

 

Hälli tänava paarismaja osa sai täiesti uue hingamise ja kuue selga 2022 aasta suveks. 2021 aasta, kui me ta leidsime, siis oli see majaosa ikka väga õnnetus seisus. Rääkimata halvast tehnilisest seisukorras, oli maja hoov ja esine täiesti "džunglisse kasvanud."

 Loe edasi

 

MARDIERE TN

      

Meie kätte jõudis see maja 2020 aastal, kui mitu põlvkonda, kes majas koos elas, otsustas, et vaja on eraldi ja suuremat elamist. Maja ise oli  konstruktsiooniliselt heas seisukorras, aga füüsiline väljanägemise ja tehnosüteemid vajasid põhjalikku uuendamist. Samuti vajas hooviala ja haljastus värskendust.

Loe edasi