EST  |  ENG

Tehtud projektid

 

Endla 58 majas asuvad väikesed kompaktsed 1- ja 2-toalised korterid, mis on täielikult renoveeritud ning sisustatud kõige vajalikuga. Kõrgel soklikorrusel paiknevad kaks äripinda, kuhu pääseb mugavalt tänavalt ligi.

 

Loe edasi

 

 

 

Kibuvitsa 20 majas on ruutmeetritelt veidi suuremad 2- ja 3-toalised renoveeritud ja kõige vajalikuga sisustatud korterid. Kõrgel soklikorrusel paiknevad kaks äripinda, millest ühel on tänavalt sissepääs ning teisel äripinnal hoovipoolsel küljel terrass, kuhu paistab kaunis õhtupäike.

 

Loe edasi

 

 

 

Mehaanika 5 majas on kokku kõigest neli korterit, mis pakub elanikele mõnusalt ruumi ja piisavas koguses privaatsust. 1. korrusel elab arendaja oma perega ise. 2. korrusel on kaks 4-toalist ja katusekorrusel lausa 7-toaline korter, mida saab vajadusel kasutada ka kahe erineva pinnana. Kortereid saab üürida alates 2019. aasta kevadest.  Lisaks pakume suurepärast võimalust - kui Sulle hakkab üüritav korter väga meeldima, siis saad selle soovi korral endale soetada! Enne aga saadki proovida ja tunnetada, kas siin paikneb Sinu uus kodu.

Loe edasi

 

 

 

Mardipere maja

Loe edasi