Töösolevad projektid

 

OJA VILLAD TISKRE OJA KALDAL

 

Oja Villad asuvad Haaberstis, Vismeistri asumis Tiskre oja kaldal. Kahele hektarile on planeeritud  6  modernses stiilis villat.  Siin on uskumatu keskkond...privaatsus, kõrghaljastus, linnulaul ja vulisev oja.

Loe edasi

 

VESKIMETSA STOCK-OFFICE

  

Me veedame tööd tehes suure osa oma ärkveloleku aja. Tahaks seda teha meeldivas ja inspireerivas keskkonnas. Töökeskkond ei pea olema pelgalt valge betoonkarp, kus kiiresti oma töötunnid ära teha. Siin võiks olla ühendatud töötegemise võimalused, sotsialiseerimiseks vajalik keskkond, mõttepausideks, lõõgastumiseks ja ka liigutamiseks/treeninguteks vajalikud võimalused.

Loe edasi

 

KAKUMÄE TEE MAJA

  

Algselt väljast tundus maja igati korralik, olemas oli renoveerimisprojekt ning kasutusluba. Sai isegi rõõmustatud, et palju tööd siin pole, vaja vaid maja ülevärvida, siseviimistlus uuendada ja küttesüsteemi täiendada. Aga nagu ikka vanade majadega, läks hoopis vastupidi. 

Loe edasi

 

KAKUMÄE TEE HOME-OFFICE

Ideaalne lahendus ühel kinnistul kaks maja. Ja nagu covidi-ajale kohane - kodu juures peab olema ka töökoht/kontor. Miks eelmised omanikud peamaja roheliseks ja kõrvalhoone hele-sinakaks/halliks värvisid jääb kõrgema kunstimeele rubriiki.

Loe edasi