HÄLLI MAJA 

 

 

Imeilusas Kakumäe piirkonnas leidus selline unustatud pärl, mis oli vana omaniku poolt väga käest lastud. Kivimaja oli konstruktsiooniliselt heas seisus, aga vajas korralikku uuendamist nii seest kui väljast. Hoovis valitses sõna otseses mõttes džungel, millest läbipääsemine oli juba korralik katsumus.

            

Pärast esialgset võsast puhastamist tuli välja armas majake, mis vajas tõsist hoolt. Ka siseviimistlus oli viimati uuendatud eelmisel kümnendil ning suur hulk koduloomasid andsid sellele oma panuse. 

Maja fassaad sai kivivillaga soojustatud ja krohvitud, katus puhastatud, parandatud ja värvitud ning aknad vahetatud tänapäevaste 3-kordsete pakettakende vastu. Vana õliküttekatla asemel kütab maja õhk-vesi soojuspump. Hea sisekliima tagab soojustagastusega ventilatsioon. Uus ja kaasaegne siseviimistlus terves majast ning sinna juurde kaasaegsed tehnosüsteemid panevad arvama, et tegu on täiesti uue majaga. Uus haljastus hoovis ja suur 2. korruse terrass pakub võimalust sõpradega grilliõhtuid nautida kui terrassialust suureks panipaigaks või varjualuseks kasutada.