EST  |  ENG

Üürimajad

Amron Group OÜ pakub erineva suuruse ja hinnaklassiga üüripindasid Kristiine linnaosas.

Endla 58 majas asuvad väikesed kompaktsed 1- ja 2-toalised korterid, mis on täielikult renoveeritud ning sisustatud kõige vajalikuga. Kõrgel soklikorrusel paiknevad kaks äripinda, kuhu pääseb mugavalt tänavalt ligi.

Loe edasi

 

 

Kibuvitsa 20 majas on ruutmeetritelt veidi suuremad 2- ja 3-toalised renoveeritud ja kõige vajalikuga sisustatud korterid. Kõrgel soklikorrusel paiknevad kaks äripinda, millest ühel on tänavalt sissepääs ning teisel äripinnal hoovipoolsel küljel terrass, kuhu paistab kaunis õhtupäike.

Loe edasi

 

 

Mehaanika 5 majas on kokku kõigest neli korterit, mis pakub elanikele mõnusalt ruumi ja piisavas koguses privaatsust. 1. korrusel elab arendaja oma perega ise. 2. korrusel on kaks 4-toalist ja katusekorrusel lausa 7-toaline korter, mida saab vajadusel kasutada ka kahe erineva pinnana. Kortereid saab üürida alates 2019. aasta kevadest.  Lisaks pakume suurepärast võimalust - kui Sulle hakkab üüritav korter väga meeldima, siis saad selle soovi korral endale soetada! Enne aga saadki proovida ja tunnetada, kas siin paikneb Sinu uus kodu. Loe edasi